en
pl

Dlaczego Design Thinking?

 

Prowadzimy szkolenia, ponieważ pragniemy przekazać Wam wiedzę i doemysłowe, usługi oraz marki w PLEO design. W swojej pracy wykorzystujemy Design Thinking – to metodyka, która pozwala aktywnie poszukiwać innowacyjnych rozwiązań dla klientów, daje nowe spojrzenie na ich problemy i potrzeby. Projektując przy pomocy Design Thinking, w firmie tworzy się  atmosfera i struktura nieustannego poszukiwania innowacji.Design Thinking to sposób, żeby pobudzić pracowników do kreatywnej pracy i dać firmie nowe możliwości rozwoju.

 

Wybierz szkolenie dla siebie!

 

 

ZAMÓW SZKOLENIE

Wspieramy społeczność. Dołącz do nas!

Krakow Jams

Od 2012 roku organizujemy lokalne edycje Global Service Jam. To międzynarodowe wydarzenie, w trakcie którego kilkaset zespołów projektowych na całym świecie otrzymuje tajne hasło, które staje się inspiracją do 48 godzin pracy nad nowymi usługami z wykorzystaniem metodyki Design Thinking.

Globalne, popularne, fajne, możesz sprawdzić, kiedy następny Jam na stronie Krakow Jams.

okl-02b

 

Dedykowane wsparcie dla małych i średnich firm

 

 

 

Szukasz nowych kierunków rozwoju dla swojej firmy?

Oferujemy dedykowane warsztaty dla właścicieli i udziałowców małych i średnich firm. W ich trakcie uczymy, jak spojrzeć na produkty i usługi z perspektywy odbiorców i wewnętrznych procesów i w jaki sposób szukać innowacyjnych kierunków rozwoju łącząc te dwie perspektywy.

ZAPYTAJ NAS O DEDYKOWANE WARSZTATY

Ściągnij narzędzia Design Thinking!

Chcesz zacząć przygodę z Design Thinking samodzielnie? Służymy pomocą!

Pobierz zestaw podstawowych narzędzi i bierz się do projektowania! Jeśli chcesz dowiedzieć się o nich więcej, zapraszamy na nasze Wspaniałe Przygody z Design Thinking. Jeśli chcesz wiedzieć naprawdę dużo, zapytaj nas o dedykowane szkolenia!

POBIERZ NARZĘDZIA DESIGN THINKING

okl-03

Chcesz wiedzieć więcej o naszych działaniach?

info@pleodesign.com

Back To Top