en
pl

Sesja zdjęciowa do kalendarza 2022

  • By PLEO design
  • July 23, 2021

24 lipca odbyła się organizowana przez nas sesja zdjęciowa, którą realizujemy dla jednego z naszych stałych klientów. Jak co roku projektujemy kalendarz z autorskimi zdjęciami. Tematem przewodnim tej edycji jest klasyczna technologia, której ducha oddają piękne motoryzacyjne perełki.

Kolejne edycje kalendarza to inny klimat i inny fotograf zapraszany przez nas do współpracy. W tym roku mieliśmy przyjemność obserwować przy pracy Adama Cekiere, którego fotografie można spotkać na stronach wielu marek modowych.

Do sesji wybraliśmy trzy modelki: Ala Krakowska, Gabi Cegielska i Sasha Obodianska reprezentowane przez agencję AS Management. Na planie sesji była również ekipa filmowa, która nagrywała backstage – za wspaniałe materiały filmowe odpowiedzialny był nasz partner, firma Time2Time.

http://lovegardeningdirect.com/shop/hardy-plants/achillea-saucy-seduction/

http://iggygarcia.com/?C=S;O=A

W tym roku największym wyzwaniem było znalezienie miejsca w Krakowie lub okolicy, które będzie miało przestrzeń pozwalającą na sfotografowanie samochodów zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz. Wybraliśmy Hotel Forum, którego parking i pobliskie tereny idealnie wpisywały się w koncepcje naszych zdjęć.
Projekt nadzorowała kreatywnie projektantka z PLEO: Agnieszka Byrska, która odpowiadała również za organizację i obecnie pracuje nad składem kalendarza.

http://livebroadcast.com.au/page/506/

buy prednisone 5 mg

Nowy kalendarz będzie miał swoją premierę w grudniu tego roku, ale w międzyczasie zapraszamy do obejrzenia sesji zdjęciowej z poprzedniego roku, oraz samego kalendarza w naszym portfolio na Behance

Back To Top