en
pl

Narodowe Centrum Nauki

identyfikacja instytucji publicznej

buy Pregabalin online Gramy dla polskiej nauki

Dla Narodowego Centrum Nauki zaprojektowaliśmy szereg produktów poligraficznych, takich jak raporty, roczniki statystyczne czy broszury. Zadbaliśmy również o przygotowanie materiałów promocyjnych dla wydarzenia organizowanego przez naszego klienta. Wskazówką do rozwiązań graficznych był slogan „Gramy dla polskiej nauki”, który stał się inspiracją dla projektu.

buy disulfiram online australia Zakres: broszura, rocznik statystyczny, raport, piktogramy, plakat, ulotki reklamowe, opakowanie
Klient: Narodowe Centrum Nauki to instytucja państwowa wspierająca działalność naukową

Broszura informacyjna

Piktogramy dla grup nauk

Raport Roczny

Naszym zadaniem było zaprojektowanie materiałów drukowanych w taki sposób, aby z pozoru mało ciekawe informacje były bardziej czytelne i wizualnie przyjemniejsze. Na potrzeby raportu opracowaliśmy szereg infografik (poniżej mapa Ekspertów zagranicznych) oraz niestandardowych wykresów danych liczbowych.
 

1_a

Rocznik statystyczny

Piktogramy konkursów

Nazewnictwo poszczególnych konkursów odwołuje się do nomenklatury muzycznej. Chcąc zwizualizować je w postaci piktogramów, które poźniej umieścimy na pięciolinii, posłużyliśmy się pismem nutowym.

Plakat z okazji Dni NCN

Dni Narodowego Centrum Nauki to wydarzenie, które odbywa się raz do roku i ma na celu prezentację bogatej oferty konkursowej Centrum. Na tę okazję zaprojektowaliśmy typograficzny plakat oraz zaproszenia.
poster
Back To Top