en
pl

LSD Studio

strategia i strona www

http://livingriver.eu/?s=一生懸命にAD0-E602 学習範囲 - 合格スムーズAD0-E602 技術内容 / 最新のAD0-E602 専門知識 🐖 「 topexam.jp 」で使える無料オンライン版➽ AD0-E602 🢪 の試験問題AD0-E602日本語版問題解説 Odważne i funkcjonalne projekty

Współpracę z firmą projektową LSD Studio rozpoczęliśmy od rozmowy na temat przygotowania nowej strony internetowej. Okazało się jednak, że nasz klient poszukuje sposobu na ujednolicenie i usystematyzowanie całego swojego wizerunku. Charakterystyczne cechy projektów oraz wyrazistość twórców firmy LSD pozwoliły nam zaprojektować wyjatkową markę opartą na archetypie buntownika.

Pemba Zakres: strategia, copywriting, logo, strona www
Klient: LSD Studio oferuje usługi w zakresie projektowania i realizacji wnętrz.
Strona www: lsdstudio.pl

Archetyp Buntownika

Charakter firmy LSD tworzą przede wszystkim jej założyciele, Agnieszka i Samir. Dlatego przygotowując strategię wizerunkową opracowaliśmy DNA Marki oparte na ich podejściu do pracy: Buntujemy się przeciwko zastanej rzeczywistości, ponieważ chcemy ją ulepszyć. Nasze realizacje są twórcze oraz pełne pikanterii – nie są jednak pozbawione logiki i porządku. Bazując na tym założeniu wybraliśmy archetyp buntownika. Cechą charakterystyczną późniejszych działań projektowych były dwa oblicza zaprezentowane w poniższych wartościach.

LIKE LEFT but LOVE RIGHT

Zaprezentowany slogan podkreśla dualistyczny charakter marki LSD. Fascynacja wszystkim co twórcze i kontrowersyjne to miłość do prawej strony, a odwołanie się do logicznych zasad to lubienie tej lewej. Zabawa lef-right to również bezpośrednie nawiązanie do przestrzeni, a więc materiału, na którym pracuje nasz klient. Słowo „but” akcentuje zdecydowanie większe uczucie firmy LSD do buntowniczej strony prawej.

Zmienny znak

W materiałach interaktywnych zastosowaliśmy zmienną wersję nowego logotypu. Na stronie internetowej odmiana podstawowa (numer 1) zmienia się w zależności od wybranej strony w opcję lewą (numer 2) lub prawą (numer 3).

Strona www

left-right

Responsive web design

Strona internetowa została przygotowana w technologii Responsive Web Design. Zaprojektowaliśmy osobno layout graficzny dla 3 wersji rozdzielczości: laptop, tablet i komórka.

Back To Top