en
pl

HS Medical

marka ratująca życie

Saguenay It’s safe here.

Dla HS Medical, firmy dystrybuującej defibrylatory AED, przygotowaliśmy całkowicie nowy wizerunek. Pracę rozpoczęliśmy od dokładnej analizy konkurencji i określenia strategii. Wyznacznikiem wszystkich pomysłów wizualnych było główne założenie marki: “Sprawiamy, że ludzie mogą Changzhou tutaj czuć się bezpiecznie”, a więc inspiracja samym “miejscem”.

Zakres: strategia, branding, copywriting, materiały reklamowe, opakowanie, strona www

Klient: HS Medical specjalizuje się w wyposażaniu firm i instytucji w defibrylatory AED

Strona www: hsmedical.pl

OBIETNICA MARKI.

Jesteśmy Tu po to, aby dać Ci kontrolę nad swoim bezpieczeństwem
i energię do ratowania życia

 

specjalizacja

pewność

bezpieczeństwo

energia

Semantyka znaku.

W logo pojawia się pozioma linia, która w pewnym momencie “skacze” do góry dzięki różowemu impulsowi. Jest to skojarzenie z odczytem EKG jak również odwołanie się do ulokowania defibrylatora na trasie w danej przestrzeni. Nasz różowy kwadrat, który “świeci” w czarnym znaku odnosi się do energii potrzebnej do uratowania życia.

Piktogramy.

Wyróżniającym się elementem brandingu są rysunkowe piktogramy. Przygotowane zostały głównie dla wizualizacji oferty marki HS Medical. Mając na uwadze wykorzystanie ich w sporym powiększeniu w materiałach reklamowych, projektowaliśmy je z dużą szczegółowością.

Materiały akcydensowe i reklamowe.

Poza typowymi dla brandingu materiałami akcydensowymi, dla HS Medical zaprojektowaliśmy znaczącą ilość materiałów reklamowych. Większości z nich nadaliśmy formę kwadratu aby nawiązać do logo i sloganu. Dużą rolę odgrywają zdjęcia lokalizacji, które pojawiają się zarówno na okładkach jak i w środku publikacji. Elementy takie jak logo, dane firmy, nagłówki , kwadratowe pole ze sloganem są zawsze środkowane względem siebie.

Oznakowanie przestrzeni.

HS Medical w swojej ofercie ma również szereg produktów związanych z oznakowaniem przestrzeni. Zaprojektowaliśmy tablice informacyjne oraz tablice kierunkowe na obróconym kwadracie. Dodatkowo przygotowaliśmy oklejanie szafek, w których przechowywany jest defibrylator AED.

Strona internetowa.

Opierając się o niezwykle wygodny system CMS: CRAFT CMS zaprojektowaliśmy i wdrożyliśmy stronę internetową. Całość została oczywiście dostosowana do urządzeń mobilnych. Na stronie została przewidziana znacząco rozbudowana forma prezentacji produktów dostosowana do charakteru informacji. Dodatkowo przygotowaliśmy niestandardowy moduł “DOBIERZ AED” będący wyszukiwarką produktów według potrzeb użytkownika. Zdjęcia wykorzystane w materiałach drukowanych pojawiają się również na stronie, zawsze z różowym kwadratem i sloganem.

Back To Top