en
pl
  • Home Basic
  • Home Basic

Fibertech

marka telekomunikacyjna

http://cakebysadiesmith.co.uk/tag/avengers/ Koncentrując się na opiece

Firma telekomunikacyjna Fibertech Networks poprosiła nas o całościowe zaprojektowanie swojej marki. Dzięki ogromnemu zaufaniu i zaangażowaniu ze strony klienta udało nam się zrealizować projekt, naszym zdaniem, podręcznikowo. Współpracę rozpoczęliśmy od konsultacji, które uwypukliły zalety i cechy charakterystyczne firmy. Zdobytą wiedzę wykorzystaliśmy do opracowania strategii wizerunkowej marki skupiającej swoje działania wokół opieki nad swoim klientem.

buy Ivermectin online uk Zakres: strategia, copywriting, branding, strona www, e-marketing, reklama
Klient: Fibertech Networks oferuje kompleksowe rozwiązania telekomunikacyjne
Strona www: fibertech.net.pl

Założenia strategii wizerunkowej podkreśla powyższy slogan marki. Idiom „taking care of business”, który z angielskiego oznacza „robić to co do mnie należy” wskazuje na firmę Fibertech jako tę, dla której najważniejsi są jej klienci – nie ona sama. Samo słowo „just” ma na celu podkreślić tę zależność. Charakter opiekuna uwydatnia również  wyraz „care”.

Semantyka znaku

 

Strona internetowa

 

W związku z całkowitym odświeżeniem wizerunku zostaliśmy poproszeni o przygotownie nowej witryny internetowej. Pracę rozpoczęliśmy od analizy stron www konkurencji i przygotowania architektury informacji w postaci interaktywnej makiety. Następnie zaprojektowaliśmy layout graficzny, który został zaprogramowany w technologii Responsive Web Design. Do strony internetowej został podłączony autorski Panel CMS.
Naszym głównym założeniem było wyeksponowanie cech „opiekuna” nie zapominając o podstawowej funkcjonalności strony. Zaprojektowaliśmy specjalny moduł „dla klienta” w postaci kolumny, którą można uruchomić na każdej podstronie. Zawiera ona najważniejsze informacje na temat obsługi klienta. Dodatkowo na stronie głównej wyeksponowaliśmy klientów oraz misję marki.

  Fiber_imac

Piktogramy i elementy nawigacji

W celu podkreślenia i wyróżnienia usług zarówno na stronie internetowej jak i w materiałach drukowanych przygotowaliśmy zestaw 16 piktogramów. Ich budowa, oraz sposób tworzenia pozostałych elementów nawigacji, opiera się na występującym w logotypie nawiązaniu do światłowodu – grubej linii z pogrubieniem na końcu.

kółka

output_tcqAWc

Zasięg sieci i Kalkulator usług

Ankieta wśród klientów firmy Fibertech wykazała, że ich nadrzędną potrzebą jest poznanie cen oraz dostępności usługi. W odpowiedzi wdrożyliśmy na stronie dwa autorskie moduły. Element zasięg sieci opiera się na mapach Google’a i pozwala sprawdzić dostępność usługi  po wpisaniu dowolnego adresu (http://www.fibertech.net.pl/siec). Kalkulator natomiast pozwala ustalić końcowe ceny usługi poprzez modyfikację położenie suwaków. (http://www.fibertech.net.pl/kalkulator-uslug)

fiber_kalk

Responsive Web Design

Projekt strony internetowej został wdrożony w technologii Responsive Web Design dostosowującej układ graficzny do każdej dostępnej rozdzielczości.

button

Back To Top