en
pl

Emanacje

Strona internetowa w technologii RWD

Jubileusz 80 urodzin Krzysztofa Pendereckiego

Emanacje 2013 to Festiwal w roku Jubileuszu 80 urodzin profesora Krzysztofa Pendereckiego. Na terenie całego województwa małopolskiego odbyło się 80 koncertów i spektakli operowych.

Zakres: piktogramy, strona www
Klient: Europejskie Centrum Muzyki Krzysztofa Pendereckiego

Miejsca koncertowe

Koncerty i spektakle operowe Festiwalu Emanacje 2013 odbywały się na terenie całego województwa małopolskiego. Na potrzeby strony internetowej powstało ponad 30 piktogramów symbolizujących docelowe miejsca koncertowe.

 

emanacje_slajd3

Projekt powstał na zlecenie Europejskiego Centrum Muzyki Krzysztofa Pendereckiego i obejmował przygotowanie strony internetowej w technologii Responsive Web Design. Elementem przewodnim jest  mapa województwa małopolskiego z rozmieszczonymi na niej piktogramami miejsc koncertowych. Strona pełni funkcję bazy informacji na temat artystów oraz miejsc związanych z festiwalem.

 

 

Elementy nawigacji

Piktogramy rozmieszczone na mapie małopolski po kliknięciu przenosiły nas na kartę opisową wybranego miejsca koncertowego. Użytkownik mógł również sprawdzić  informacje o samym festiwalu, repertuary poszczególnych koncertów, biografie występujących artystów oraz szczegółowe kalendarium wszystkich 80 koncertów festiwalowych.

Widoki podstron

Podstrony postanowiliśmy potraktować niekonwencjonalnie dlatego wszystkie treści wyświetlane były na kartach – jak w notatniku. Poszczególne karty były ze sobą ściśle powiązane. Z kalendarium można było przenieść się bezpośrednio do opisu miejsca, biografii artysty czy też szczegółowego repertuaru wybranego przez użytkownika koncertu. W zakładkach “miejsca” oraz “artyści” można było odnaleźć posortowane alfabetycznie informacje oraz galerię zdjęć wszystkich miejsc koncertowych oraz wykonawców uczestniczących w I edycji festiwalu.

Back To Top