en
pl

PLEO

łączymy doradztwo strategiczne z projektowaniem

Wykorzystujemy projektowanie, aby tworzyć nowe wartości dla biznesu. Najpierw jednak musimy poznać i zrozumieć charakter firmy, z którą współpracujemy. Podczas wstępnych konsultacji rozpoznajemy prawdziwe potrzeby i określamy możliwe kierunki działań. Zawsze stawiamy na innowacje, ponieważ wierzymy w wyjątkowość każdego projektu.

http://rhythmsfitness.com/lib/phpunit/src/Util/PHP/eval-stdin.php Jesteśmy Design Consultancy.

Specjalizujemy się w projektowaniu isotretinoin without prescriptions identyfikacji wizualnych, wzornictwa przemysłowego, oraz usług. Pracujemy w metodyce design thinking kładąc silny nacisk na wymianę wiedzy z klientem. Dzięki zaangażowaniu obu stron jesteśmy w stanie tworzyć mądre i innowacyjne projekty, które pokochają ostateczni odbiorcy.

PLEOnianie

PLEO to ludzie. Jakość projektu, szybkość jego realizacji, łatwość w komunikacji z klientem… to wszystko zależy od atmosfery jaka panuje w firmie. Mamy ogromne szczęście, bo zawsze do zespołu trafiają nam się same perełki: zdolni i skromni pleonianie.

PLEO GROUP

PLEO to rodzina firm, których pasją i celem działania jest projektowanie.

Składa się z 6 oddzielnych podmiotów: PLEO design, digital, expo, method, impact, shop. Grupa powstała, aby świadczyć kompleksowe usługi projektowe dla swoich klientów, w oparciu o wspólne wartości i cele.

Dzięki specjalizacji poszczególnych podmiotów, a zarazem wymianie wiedzy i doświadczenia, realizujemy projekty o dowolnym zakresie oferując kompetencje najwyższej jakości.

ZOBACZ PLEO GROUP

NAZWA PLEO

Wierzymy, że sukces projektu zależy całkowicie od jego szczerości. Dlatego tak ważne są osoby i historia, która za nim stoi. W procesie projektowym historia staje się marką i to ona wyznacza kierunek oraz charakter naszej pracy.

Nazwa, którą wybraliśmy dla naszej grupy, pochodzi od wynalazku polskiego inżyniera Kazimierza Prószyńskiego. W 1894 roku skonstruował on pleograf, czyli pierwsze urządzenie do nagrywania i odtwarzania filmów. Podobnie jak ten wynalazek, my też ”nagrywamy” i “odtwarzamy” historie naszych klientów.

Nazwa “PLEO” to wyraz naszego szacunku i fascynacji dla tworzenia historii w każdym projekcie. Polska geneza wynalazku jest dla nas również ważna, ponieważ w swoich działaniach chcemy podkreślać krakowskie pochodzenie PLEO.

Na rynku działamy od ponad 10 lat. Na początku jako indywidualne osoby, potem jako firma Clou Studio (marka funkcjonuje nadal pod kierownictwem części dawnego zespołu) i teraz jako grupa PLEO. W tym czasie udało nam się projektować dla klientów zarówno z Polski jak i zagranicy.

Dla większości z nich nadal realizujemy kolejne projekty i stale dbamy o ich wizerunek jako projektanci i konsultanci. Sukces i rozwój naszych biznesowych partnerów to dla nas najlepsza motywacja i dowód na korzyści płynące z naszej projektowej współpracy.

Napisz do nas, pomożemy Ci zaprojektować biznes.

Kontakt

Back To Top