en
pl

O nas

łączymy doradztwo strategiczne z projektowaniem

PLEO design

Wykorzystujemy projektowanie, aby tworzyć nowe wartości dla biznesu. Najpierw jednak musimy poznać i zrozumieć charakter firmy, z którą współpracujemy. Podczas wstępnych konsultacji rozpoznajemy prawdziwe potrzeby i określamy możliwe kierunki działań. Zawsze stawiamy na innowacje, ponieważ wierzymy w wyjątkowość każdego projektu.

Jesteśmy Design Consultancy.

Łącząc kompetencje naszego zespołu oraz partnerskich firm, obsługujemy klientów na każdym etapie działania ich marki. Nasze kompleksowe podejście pozwala przeprowadzić klienta przez proces projektowy w sposób spójny i efektywny.
Przygotowując strategię marki kreślimy nowe możliwości biznesowe oraz ustalamy wytyczne kierowania wizerunkiem firmy. Założenia wdrażamy projektując oprawę wizualną zawsze dbając o komunikat słowny.
W oparciu o przygotowaną markę projektujemy innowacyjne produkty i usługi. Nasz dział wzornictwa przemysłowego przygotuje koncepcję, wizualizację, dokumentację i przejmie nadzór nad wdrożeniem. W zależności od potrzeby przygotujemy elementy wsparcia sprzedaży takie jak opakowanie czy materiały drukowane.
Nasza praca nie kończy się na samym projekcie, a dopiero w momencie jego sukcesu na rynku. Nasz dział Pleo Interactive zadba o promocję i reklamę produktu lub usługi koncentrując się na działaniach interaktywnych.
Tworząc stronę internetową lub aplikację wykreujemy wizerunek naszego klienta w sieci. Zaprojektowane wcześniej elementy posłużą działowi e-marketingu do opracowania oraz wdrożenia spójnego planu sprzedażowego.

 

Napisz do nas, pomożemy Ci zaprojektować biznes.

Kontakt

Back To Top