en
pl

Arc consulting

projekt marki konsultingowej

Make your business SMART

Cechą charakterystyczną firmy ARC Consulting jest świadczenie usług na styku świata technologii i biznesu. Poprzedni wizerunek firmy skupiał się wyłącznie na części biznesowej, która nie oddawała jej prawdziwego charakteru. Projektując nową identyfikację wizualną i stronę internetową skoncentrowaliśmy się na „unowocześnieniu” całego komunikatu marki. Silną inspiracją dla rozwiązań brandingowych było słowo SMART budzące skojarzenia z technologią i nowoczesnością, ale też ze sprytem i mądrością.

Zakres: strategia, branding, copywriting, materiały reklamowe, strona www
Klient: ARC Consulting to firma konsultingowa, która specjalizuje się w usługach z zakresu doradztwa biznesowego i informatycznego
Strona www: arc-consulting.pl
kolo-barwne8-03

KOMUNIKAT MARKI

Główny komunikat marki został opracowany wspólnie z klientem i ułożony w tzw. BIG IDEA:
Transformujemy biznes za pomocą technologii. Wdrażamy rozwiązania IT kładąc nacisk na konsultację i dobre relacje z klientem. Naszą siłą jest zespół, który dzięki swojemu doświadczeniu i elastyczności dostosuje usługi do każdego klienta. Dzięki naszym usługom firma staje się SMART:

zoptymalizowana

nowoczesna

zaawansowana technologicznie

mądra

smart-moodboard3

Semantyka znaku

 

schemat-smart-poczatkowy4

01_logo

 refresh-logo3

Piktogramy usług ARC Consulting

 

arc_piktogramy uslugi-01

Schemat SMART COMPANY

Nasz klient oferuje 5 głównych usług: Zarządzanie Projektami, Doradztwo Biznesowe, Systemy Klasy ERP i HCM, Doradztwo IT oraz Custom Development. Dla każdej z nich przygotowaliśmy osobny piktogram, a całość zobrazowaliśmy na grafice zaprezentowanej poniżej. W centrum znajduje się firma, która chce być SMART, ale do tego potrzebuje usług ARC Consulting. Charakterystyczny graf został przez nas wykorzystany w materiałach reklamowych oraz na stronie internetowej.

schemat smart company

Piktogramy produktów firmy

pikto-budowa4

arc_piktogramy-produktow04_bez-budowy

teczka5

Identyfikacja wizualna

Dla ARC Consulting przygotowaliśmy nowe logo, zaprojektowaliśmy materiały akcydensowe takie jak wizytówki, papier firmowy czy teczka. Na potrzeby projektu powstały również broszury, rollupy i inne materiały reklamowe. Charakter wizualny tworzą zarówno rozwiązania graficzne jak i działania typowo drukarskie – większość materiałów posiada wycięty łuk nawiązujący do logotypu.

 

materialy-na-bialym-tle_03

rollupy-zestaw06

Strona internetowawww_02

Na podstawie identyfikacji wizualnej przygotowaliśmy stronę internetową w technologii Responsive Web Design. Witryna została podpięta pod system WordPress dzięki czemu każdy element jest edytowalny. Zdecydowaliśmy się na układ z pionowym MENU po lewej, aby podkreślić technologiczny charakter marki.

01

02

03

04

05

button-koncowy

Back To Top
nmd runnner nmd runnner black nmd runnner white nmd runnner grey nmd runnner gs ultra boost ultra boost black ultra boost white ultra boost grey ultra boost gs ultra boost uncaged ultra boost uncaged black ultra boost uncaged white ultra boost uncaged grey ultra boost uncaged gs yeezy boost 350 yeezy boost 350 black yeezy boost 350 white yeezy boost 350 grey yeezy boost 350 gs yeezy boost 350 v2 yeezy boost 350 v2 black yeezy boost 350 v2 white yeezy boost 350 v2 grey yeezy boost 350 v2 gs yeezy boost 750 yeezy boost 750 black yeezy boost 750 white yeezy boost 750 grey yeezy boost 750 gs